Jak na češtinu? Jedině s PELICANEM!

Date:

Přistěhovali jste se do České republiky, ale nevíte si rady s češtinou? To je úplně pochopitelné. Pro většinou cizinců je český jazyk záludným oříškem. Dobré jazykové kurzy češtiny pomáhají tento oříšek rozlousknout a poskytnout zájemcům základ pro integraci v České republice.

Pokud vy nebo někdo, koho znáte, má zájem o tyto kurzy, zbystřete. Jazyková škola PELICAN Brno nabízí několik druhů kurzů češtiny pro cizince, tak si z nich můžete vybrat ten pravý pro vás. Zajímá vás víc? Čtěte dále tento článek.

Jaké jsou výhody našich kurzů češtiny?

Pokud se rozhodnete studovat češtinu u nás v Jazykové škole PELICAN, díky našemu potvrzení o studiu budete moci získat vízum za účelem ostatní (č. 99). Pokud vám administrativa spojená s podáváním žádosti o vízum připadá příliš složitá, mrkněte na náš web a tam najdete podrobný návod, který vám se vším poradí.

Pokud budete docházet do našich kurzů češtiny pro cizince, otevře se vám možnost studovat na české vysoké škole zdarma.

Další výhodou u nás je získání ISIC karty zdarma. Nevíte, co je to ISIC? To je ale velká chyba! ISIC je celosvětově uznávaný doklad prokazující status studenta. Díky němu můžete čerpat mnoho studentských slev po celém světě.

V naší jazykové škole se snažíme studentům vycházet vstříc, a proto umožňujeme návštěvníkům kurzu češtiny pro cizince uhradit kurz na splátky. Student tedy může uhradit první část před začátkem kurzu a druhou splátku může provést na konci daného roku v prosinci.

V rámci našich kurzů češtiny pro cizince se naši lektoři snaží naše studenty připravit na úspěšné složení jazykové zkoušky. Tato zkouška probíhá v polovině května a získaný certifikát poté můžete předložit na českých vysokých školách. Student kurzu se může rozhodnout, zda se chce zúčastnit jazykové zkoušky na úrovni B2 nebo C1.

Ještě nejsem v Česku, je nějaká možnost navštěvovat vaše kurzy?

Často se na nás lidé obrací s dotazy, zda lze navštěvovat náš kurz ze zahraničí. My říkáme „ANO“! V rámci naší jazykové školy PELICAN byl vytvořen kvalitní a efektivní online vzdělávací program pro výuku češtiny pro cizince. Výuka tak probíhá buď na Skypu, Zoomu nebo na jiné podobné komunikační platformě.

Zároveň je pro studenty k dispozici vzdělávací platforma, jež obsahuje online materiály a cvičení, jež pomáhají při samostudiu. Naši lektoři se snaží dělat výuku zajímavou a motivovat své studenty k odhodlání a pečlivé přípravě. Proto využívají pro výuku i další hravé materiály jako je QUIZLET, KAHOOT nebo WHITEBOARD.

Zaujaly vás informace o našem kurzu češtiny pro cizince? Nedivíme se vám! Učit se u nás češtinu může být velká zkušenost a zároveň zábava! Pojďte do toho s námi!

Pokud máte ještě stále nějaké otázky týkající se informací nebo samotných administrativních náležitostí spojenými s kurzy češtiny pro cizince, nemarněte čas a kontaktujte nás telefonem, přes e-mail nebo se zastavte u nás v kanceláři Jazykové školy PELICAN v centru Brna.

spot_img

Related articles

Potřebujete poradit ve věcech celního odbavení? Pomůže vám FinReal Liberec

Celní problematika je velmi obsáhlá a není vůbec jednoduché se v ní vyznat. Proto je namístě mít možnost poradit...

Offshore společnosti a daňové výhody

Pokud se zajímáte o to, jak by bylo možné při podnikání legálně ušetřit na daních a zvýšit tak...

Elektronická docházka v mateřinkách? Konečně přišla evoluce do školství

Trvalo to sice dlouho, ale evoluce se konečně prosadila také v mateřských školách, jeslích a dětských skupinách. Elektronická...

Srovnání ProtonVPN Free x HotspotShield Premium: V čem je která lepší?

Jaká VPN má lepší parametry: Proton Free VPN, nebo je lepší dát přednost Hotspot Shield Premium VPN? Důkladně...