Potřebujete poradit ve věcech celního odbavení? Pomůže vám FinReal Liberec

Date:

Celní problematika je velmi obsáhlá a není vůbec jednoduché se v ní vyznat. Proto je namístě mít možnost poradit se, ať už řešíte prvotní nesrovnalosti, nejasnosti, nebo jste zkušeným dovozcem či vývozcem a hledáte někoho, kdo vám pomůže se zastupováním v celním řízení. Pokud máte jakékoli dotazy, zajímá vás Intrastat či cokoli jiné, je vám k dispozici kancelář celní deklarace Liberec, přesněji společnost FinReal Liberec, a.s.

26 let zkušeností a 20 000 celních řízení za rok

Společnost SILVI GROUP byla založena již v roce 1996. Nabízí služby postavené na praktických zkušenostech a mnohaleté praxi v provozování celní deklarace. Zkušenosti zde mají s celním řízením, INTRASTem, nabízí poradenství ve všech záležitostech, které mají spojitost s celním odbavením a vnitro unijním obchodem.

Pokud cokoli potřebujete, můžete společnost navštívit v jejich kancelářích celní deklarace v Liberci nebo Jablonci nad Nisou. Pro individuální případ je avšak tato společnost schopna poskytnout službu po celé ČR.

Celní služby pro vaši spokojenost

Kvalitní celní služby pro vás budou znamenat rychlý a bezpečný průběh i při nejnáročnějším celním případě. Společnost vás zastoupí v celním řízení, pomůže při zajištění celního dluhu, přispěje ke zjednodušeným postupům v celním řízení nebo s ostatními celními službami.

Mnohými obávaný INTRASTAT

Celní deklarace Liberec zajišťuje pro firmy kompletní zpracování a předkládání výkazů. Povinnost INTRASTAT provádění je dána ustanovením předpisů EU, jež jsou pro ČR upravena celním zákonem. Povinnost vykazovat data pro INTRASTAT jde za vámi, pokud překročíte osvobozující práh 8 000 000 Kč při přijetí nebo odeslání zboží.

Je potřeba zaznamenat úplatný i bezúplatný pohyb zboží mezi členskými zeměmi EU. Výkazy pak patří příslušným celním úřadům jednou za měsíc nejpozději do 12. Pracovního dne měsíce následujícího po vykazovaném období. Pokud firma tuto povinnost neplní, bude předmětem šetření příslušných orgánů s následnými sankcemi.

Tomuto lze předejít, když si necháte pomoct od celní deklarace Liberec. Oslovte tuto společnost a zařaďte se mezi její další spokojené zákazníky.

Previous articleWednesday nový seriál
spot_img

Related articles

Jak na češtinu? Jedině s PELICANEM!

Přistěhovali jste se do České republiky, ale nevíte si rady s češtinou? To je úplně pochopitelné. Pro většinou cizinců...

Offshore společnosti a daňové výhody

Pokud se zajímáte o to, jak by bylo možné při podnikání legálně ušetřit na daních a zvýšit tak...

Elektronická docházka v mateřinkách? Konečně přišla evoluce do školství

Trvalo to sice dlouho, ale evoluce se konečně prosadila také v mateřských školách, jeslích a dětských skupinách. Elektronická...

Srovnání ProtonVPN Free x HotspotShield Premium: V čem je která lepší?

Jaká VPN má lepší parametry: Proton Free VPN, nebo je lepší dát přednost Hotspot Shield Premium VPN? Důkladně...