Wednesday nový seriál

Date:

Nový seriál Wednesday navazuje na hororový film Addamsova rodina. Hraje v něm Christina Ricci a režíruje ho Tim Burton, který je také producentem.

Děj se odehrává ve škole, kde Wednesday řeší záhadné monstrum. Je to navazující seriál na Addamsovu rodinu, který producent už dávno toužil natočit.

Natáčení se konalo v Rumunsku v roce 2021 – 2022. Seriál měl premiéru 16. listopadu 2022. Získal nominace na Zlatý globus v kategorii Nejlepší televizní seriál, Nejlepší herečka. V lednu 2023 byla natočena další série.

Inspirací pro tento seriál byl také Karlík a továrna na čokoládu a Beetlejuice. Hudbu k filmu složil Danny Elfman. Děj se odehrává ve Vermontu, kdy přijede mladá dívka na novou soukromou školu a dělá problémy.

Zajímají Vás také zvířata nebo umění či móda? Pak Vás zveme na náš blog, kde o těchto věcech píšeme zajímavé články. Ale také i o jiných zajímavých tématech mezi nebem a zemí.

Například špercích, drahých kamenech, přírodě, slavných lidech, či o různých jevech co ovlivňují člověka v jeho životě.

Mrkněte se na naše články, kde se například dočtete zajímavosti o tom, co to je gravitace nebo  kdo to byl Erós a co vše se můžete dozvědět o mytologii.

spot_img

Related articles

Analýza překvapila. Přestože na Valentýna zadání utrácejí stále více, svobodní jejich výdaje předběhli

Valentýn je sice známý jako svátek zamilovaných, avšak množství lidí žije bez partnera. A zatímco v tento den...

Top 5 zpráv týdne: Proč je horko na realitním trhu a padnou elektrárny?

Druhý únorový týden přinesl ve slovenské ekonomice řadu zajímavých ekonomických témat. Horko bylo hlavně v energetice, kde se...

Bytové domy s vlastní kotelnou mohou projevit zájem o zastropovanou cenu plynu do pátku do půlnoci

Správci bytových domů s vlastní kotelnou, kteří chtějí využít nabídky na sníženou zastropovanou cenu plynu od Slovenského plynárenského...

Důchodci se mohou těšit na dobré zprávy. V roce 2023 jim poroste penze, kvůli inflaci

Sociální dávky i důchody jsou chráněny proti zvyšování cenové hladiny. Ovšem ne v aktuálním čase. Pro výpočet valorizace...