Záleží, v kolik hodin si zažádám o půjčku?

Date:

V dnešní době může být žádost o půjčku velice rychlou záležitostí. Bankovní i nebankovní společnosti prezentují své produkty jako okamžité řešení finančního nedostatku. Je tomu ale opravdu tak?

Jaké typy půjček se vyřídí nejrychleji?

Pokud jste v situaci, kdy finanční prostředky potřebujete opravdu okamžitě, existuje mnoho finančních produktů, které vás z problému dostanou. Nejjednodušším a nejrychlejším řešením je použít kreditní kartu. Na ní můžete utratit libovolné množství peněz, které v následujících měsících splatíte.

Pokud kreditní kartu nevlastníte, poohlédněte se po online půjčkách. Ty nabízejí především nebankovní společnosti a jejich vyřízení bývá téměř okamžité. Mezi tyto úvěry patří klasická půjčka online, půjčka ihned, nebo například půjčka bez registru.

Tyto typy půjček sjednáte z pohodlí svého domova nebo klidně na cestách. Jediné, co k vyřízení potřebujete, je zařízení s přístupem k internetu a osobní doklady.

Jak rychlé tyto půjčky skutečně jsou?

Vyřízení celé půjčky trvá pouhých pár minut. Prostřednictvím online formuláře o půjčku zažádáte a následně vám na e-mail přijde závazná smlouva. Vaši identitu si poskytovatel zkontroluje například tak, že mu na jeho účet zašlete symbolickou částku. Často se také využívá elektronický podpis pomocí SMS zprávy.

Následně vám poskytovatel žádost schválí a sjednané peníze okamžitě převede na váš účet. Nyní je můžete okamžitě využít dle svého uvážení.

Co může dobu převodu prodloužit?

Někdy může nastat situace, že o půjčku zažádáte v nevhodnou dobu. Tou zpravidla bývá víkend či státní svátek. V případě, že nezažádáte o okamžitý převod, peníze vám přijdou až první pracovní den po odeslání.

Co se týká večerních hodin, zde může být přístup poskytovatele individuální. Někteří poskytovatelé jsou k dispozici 24 hodin denně, jiní mají stanovenou pracovní dobu, kterou je třeba si ověřit.

spot_img

Related articles

Zdá se, že Moskva lže. U hranic s Ukrajinou přibývají ruské jednotky

Satelitní záběry, které zveřejnila soukromá americká společnost Maxar Technologies, zachycují rozmístění nových ruských jednotek na různých místech poblíž...

Trussová Číně: Zatlačte na Rusko, aby se stáhlo od Ukrajiny

Britská ministryně zahraničí Liz Trussová ve čtvrtek vyzvala Čínu, aby v nejnovější krizi vyvinula tlak na Rusko, ať...

Izraelec vypěstoval nejtěžší jahodu na světě

Izraelský farmář Chahi Ariel vypěstoval nejtěžší jahodu na světě, potvrdila Guinnessova kniha rekordů. Izraelský pěstitel Čahi Ariel drží v...

Expert z Moskvy: Rusové nechtějí posílat své chlapce do zákopů

"Válka stále hrozí. Možná jsme v nějaké přechodné fázi. Ale otázkou je, jestli bude mít ruský prezident Vladimir...